Nie masz produktów w koszyku.

  1. Box of 15 EGO BIOHAWK Disposable Cartridge Tubes - BLUE
EGO

Box of 15 EGO BIOHAWK Disposable Cartridge Tubes - BLUE

15-BIOHTUBE-BLU

Dostępność: Produkt dostępny

131,40 zł

Pakiet 15 szt. jednorazowych tub EGO BIOHAWK do użytku z kartridżami, kolor: niebieski.

Tuby EGO BIOHAWK są wysokiej jakości produktem pozwalającym na stosowanie kartridży Cheyenne Hawk ze standardowymi maszynkami. Zaprojektowane zostały do użytku z wysokiej jakości maszynkami rotacyjnymi, których napędy są wystarczająco silne, by obsługiwać kartridże (igły modułowe).

Gryf BIOHAWK wykonany jest z supermiękkiego silikonopodobnego materiału, a jego ergonomiczny kształt zapewnia wyjątkowo komfortowy chwyt. Tuba i rurka wykonane są z wysokiej jakości i bardzo wytrzymałego tworzywa ABS.

Dzięki prostocie działania system igieł modułowych Cheyenne Hawk, do wykonania jednego tatuażu wystarczy użyć jednej tuby, wymieniając jednym ruchem kartridże.

Każda tuba wyposażona jest w drut zaczepowy i zapakowana sterylnie w blister, a więc całkowicie jednorazowa.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 14:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...