Nie masz produktów w koszyku.

  1. Bez's EGO Apex Overkill - Gunmetal Grey / Black
EGO

Bez's EGO Apex Overkill - Gunmetal Grey / Black

OVERKILL-GRYBLK

Dostępność: Brak w magazynie

2 333,66 zł

Wreszcie jest – długo oczekiwana nowa maszynka EGO Apex Overkill projektu Beza. Niezliczone godziny w laboratorium spędzone na dopracowywaniu, dopieszczaniu i optymalizowaniu każdego najdrobniejszego aspektu maszynki pozwoliły osiągnąć kolejny poziom w rozwoju serii EGO i stworzyć Apex Overkill.

Killer Ink z dumą informuje, iż jest głównym europejskim dystrybutorem produktów Team EGO.

Apex Overkill to maszynka rotacyjna stworzona z pojedynczego bloku aluminium klasy lotniczej. Posiada ergonomiczny design i jest niezwykle lekka, jej całkowita waga to zaledwie 122 g. Tatuuje z zadziwiającą łatwością i jest tak wszechstronna, jak maszynki cewkowe, łącząc w sobie to, co najlepsze z obu światów. Supermocny silnik „Overkill” pozwala pracować na niższych napięciach, a jednocześnie nadal wbijać igłę gładko i bez wysiłku. Ta maszynka to prawdziwy „koń pociągowy”, silny i niewiarygodnie wytrzymały!

Maszynki rotacyjne EGO światowej sławy artysta Bez z Triplesix Studios, Sunderland (Anglia). Bez stworzył także wyjątkowy system regulacji twardości bicia „Power Triangle”. Każda maszynka wyposażona jest w zestaw różnokolorowych trójkątów z gumy; poszczególne kolory oznaczają różną twardość gumy. Zastosowanie różnych konfiguracji kolorystycznych pozwala na bardzo precyzyjną regulację twardości bicia. System ten skutecznie imituje sprężyny maszynek cewkowych. Dzięki temu łączy w sobie solidność i jednorodność pracy maszynki rotacyjnej i elastyczność, jaką oferują maszynki tradycyjne.

Cechy techniczne EGO Apex Overkill:

  • Ergonomiczny, smukły design
  • Aluminiowa rama
  • Ulepszony system blokowania tuby
  • System regulacji twardości bicia „Power Triangle”
  • Silnik „Overkill”
  • Przyłącze - wtyczka typu phono - w zakresie dostawy pasujący kabel EGO o długości 1,5m
  • Waga: 122g

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 14:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...