Nie masz produktów w koszyku.

  1. Box of 15 EGO HAWKFLOW Disposable Cheyenne Hawk Grips - BLUE
EGO

Box of 15 EGO HAWKFLOW Disposable Cheyenne Hawk Grips - BLUE

15-HFLOW-HAWKGRIP-BLU

Dostępność: Produkt dostępny

175,20 zł

Pakiet 15 szt. jednorazowych gryfów EGO HAWKFLOW do użytku z maszynkami Cheyenne Hawk, kolor: niebieski.

Dotychczas nie były dostępne na rynku żadne gryfy jednorazowe, które pracowałyby z maszynkami Cheyenne Hawk, a jednocześnie pozwalałyby na regulację głębokości igły. EGO HAWKFLOW wykorzystuje nowy, oczekujący na przyznanie patentu mechanizm. Gryfy są rewolucyjną innowacją, pozwalając na pełną regulację głębokości igły za pomocą kilku ruchów.

Gryf HAWKFLOW wykonany jest z supermiękkiego silikonopodobnego materiału, a jego ergonomiczny kształt zapewnia wyjątkowo komfortowy chwyt. Rurka wykonana jest z wysokiej jakości i bardzo wytrzymałego tworzywa ABS.

Dzięki prostocie działania system igieł modułowych Cheyenne Hawk, do wykonania jednego tatuażu wystarczy użyć jednej tuby, wymieniając jednym ruchem kartridże.

Każda tuba wyposażona jest w drut zaczepowy i zapakowana sterylnie w blister, a więc całkowicie jednorazowa.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...