Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Cheyenne Hawk Thunder - zestaw: maszynka + rura + zasilacz, kolor: czerwony

SKU CHE-THU-FULL-RED
Produkt niedostępny
Od
3 151,67 zł

Cheyenne Hawk Thunder to absolutnie wszechstronna maszynka, która doskonale sprawdza się w każdej technice tatuatorskiej. Wydłużony skok i robione z ogromną mocą błyskawiczne nakłucia sprawiają, że jest świetna nawet w konturowaniu.

Co więc się zmieniło w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Cały sekret tkwi w mocy. Każdy styl i każda koncepcja są teraz w zasięgu ręki i to bez najmniejszej utraty jakości. Kontury, cieniowanie i wypełnianie - wszystko na najwyższym poziomie, wszystko jedną maszynką!

Skok drastycznie zwiększono, aż do 4 mm. Dłuższy skok w połączeniu z obrotową prędkością napędu i zoptymalizowanym silnikiem umożliwiają powstanie wyjątkowych przyspieszeń. Dzięki temu rezerwy mocy silnika wykorzystywane są znacznie efektywniej. To słychać i czuć!

Co się nie zmieniło?

Pozostał bardzo podobny, charakterystyczny i ergonomiczny kształt. Pozostała techniczna precyzja niemieckiej produkcji. Szeroki asortyment kartridży pozwala na realizację wszelkich koncepcji i pracę w każdym stylu.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Skok (mm): 4
  • Amplituda igły (mm): 4,5
  • Waga (g): 77,5
  • Napięcie znamionowe: 5 - 12 V
  • Częstotliwość: 70 - 170 ukłuć/s

Pakiet - maszynka, gryf oraz wybrany zasilacz. Gryfy Cheyenne dostępne w rozmiarach 21 mm i 25 mm, do wyboru także zasilacze PU1 lub PU2. Z tym pakietem dostępna także opcja zamówienia zasilacza iPower. Dodatkowo w pakiecie zamówić można stopkę Cheyenne.

Ochronę gryfu podczas pracy zapewniają folie ochronne Killer Ink.

UWAGA: Dla produktu obowiązuje 24-miesięczny okres gwarancji, realizowanej bezpośrednio u producenta, tj. w firmie Cheyenne.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.