• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

DVD: „Andy Engel Black & Grey Fur Texture”

SKU DVD-AE02
Produkt dostępny
525,31 zł 437,76 zł

Trudzisz się z wiernym odwzorowaniem w tatuażach struktury futra? Problem sprawiają ci krótkie włosy? Skorzystaj z porad jednego z najlepszych na świecie, jeśli chodzi o te sprawy… DVD: „Andy Engel Black & Grey Fur Texture”!

Andy zebrał na tym DVD, drugiej części serii „Black&Grey Portrait” całe doświadczenie, jakie zgromadził podczas prowadzonych na całym świecie seminariów. Podobnie jak w części pierwszej, Andy prezentuje tu etapy powstawania dobrego technicznie portretu. Zaczyna od wyboru odpowiednich materiałów referencyjnych, prezentuje tworzenie szablonu i wybór igieł, a następnie techniki, stosowane podczas wykonywania realistycznego portretu psa; dzieli się też własnymi sekretami i poradami co do tworzenia takich tatuaży. Istotne fragmenty, takie jak zarys pyska, nosa i oczu zaprezentowane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można dokładnie zaobserwować wszelkie detale.

Szczegółowe informacje:

  • Czas trwania: 240 min
  • Wersja językowa: Język niemiecki, język angielski

UWAGA: Płyty DVD nie podlegają zwrotom.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

ZAOSZCZĘDŹ DO 25%
Perma Blend Luxe - Spice - Pigment PMU 15ml
Perma Blend Luxe - Spice - Pigment PMU 15ml
214,00 zł 178,33 zł 181,90 zł 151,58 zł
Osłony na brodę - 100 szt.
Osłony na brodę - 100 szt.
55,00 zł 45,83 zł
Inkjecta Flite X1 Rubbaz - Osłony jednorazowe - 10 szt.
Inkjecta Flite X1 Rubbaz - Osłony jednorazowe - 10 szt.
Od 113,00 zł 94,17 zł