Dostępne opcje dostawy Express

DVD: Bob Tyrrell - Method To My Madness

SKU DVD-BOBTYRRELL
Produkt dostępny
408,80 zł

Bob składa wizytę w międzynarodowej sławy studio tatuażu Off the Map Northeast w Easthampton, Massachusetts. DVD to streszczenie jedenastogodzinnego webinaru, który przeprowadził w trakcie swojej wizyty.

W swoim pierwszym DVD Bob dogłębnie analizuje krok po kroku proces tworzenia tatuażu-portretu z dużą ilością detali i idealnymi światłocieniami. Omawia kwestie wyboru właściwej maszynki, ustawienie, dobór igieł i tuszów. Masz szansę zajrzeć przez ramię prawdziwemu mistrzowi techniki black&grey. Zyskasz unikalną szansę poznania metod, technik i sposobu pracy samego Boba Tyrrella.

DVD zawiera obszerną prezentację, którą Bob wyświetla podczas wykładów, wygłaszanych na konwentach na całym świecie. Bob opowiada o wykonanych pracach i powodach, dla których podejmował podczas ich tworzenia takie, a nie inne decyzje.

Usiądziesz obok Boba, przyglądając się, jak przygotowuje stanowisko pracy, grafikę referencyjną, tworzy i nanosi szablon; następnie zobaczysz szczegółową instrukcję tworzenia krok po kroku realistycznego portretu w stylu będącym znakiem firmowym Boba. Kamera towarzyszy nieprzerwanie igle, zobaczysz więc, jak tusz wnika pod skórę… i przekonasz się, że w tym Szaleństwie jest Metoda.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.