Nie masz produktów w koszyku.

  1. EGO V2, kolor: czarny
EGO

EGO V2, kolor: czarny

BEZ-EGOV2-BLK

Dostępność: Brak w magazynie

1 156,32 zł

Killer Ink z dumą informuje, iż jest głównym europejskim dystrybutorem produktów Team EGO.

Little EGO V2 to super lekka rotacyjna maszynka zaprojektowana w ergonomiczny, chroniący nadgarstek sposób. Środek ciężkości został przesunięty tak, by proces tatuowania przypominał pisanie piórem. Maszynka jest idealnie wyważona, co zapewnia świetną kontrolę nad igłą i równowagę. Obudowa wykonana z wysokiej jakości, odpornego na zadrapania tworzywa z powłoką UV jest łatwa w pielęgnacji i superlekka.

Little EGO V2 zaprojektował i wyprodukował światowej sławy artysta Bez z Triplesix Studios, Sunderland (Anglia). Bez stworzył także wyjątkowy system regulacji twardości bicia „Power Triangle”. Każda maszynka wyposażona jest w zestaw różnokolorowych trójkątów z gumy; poszczególne kolory oznaczają różną twardość gumy. Zastosowanie różnych konfiguracji kolorystycznych pozwala na bardzo precyzyjną regulację twardości bicia. System ten skutecznie imituje sprężyny maszynek cewkowych. Dzięki temu Little EGO V2 łączy w sobie solidność i jednorodność pracy maszynki rotacyjnej i elastyczność, jaką oferują maszynki tradycyjne.

Ulepszenia i nowości w Little EGO V2:

  • Nowa, smukła obudowa
  • System stabilizacji igły (opcjonalny) - nadal możliwe używanie gumek
  • System regulacji twardości bicia „Power Triangle”
  • Nowy system blokowania tuby
  • Nowy, ulepszony silnik
  • Wyjątkowo niska waga
  • Przyłącze - wtyczka typu phono - w zakresie dostawy pasujący kabel EGO o długości 1,5m

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 14:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...