Dostępne opcje dostawy Express

Farba do tatuażu Atomic Uncut Green 30ml

SKU ATOMIC30-UNCUTGRN
Produkt niedostępny
75,92 zł

Farba Atomic Tattoo Ink Uncut Green, 30 ml.

Innowacyjna formuła sprawia, że tusz jest błyszczący, płynny i łatwy w obróbce. Kolor równomiernie rozchodzi się pod skórą; dzieje się tak dzięki doskonałej jakości składnikom, starannie dobranym i przetestowanym.

Łatwość łączenia z innymi odcieniami, dzięki czemu można uzyskać praktycznie nieograniczoną paletę. Żywe, jaskrawe kolory, których czas się nie ima. Farby Atomic świetnie sprawdzają się we wszystkich stylach: realistycznym, portretach, krajobrazach, tribalach, black&gray. Wyprodukowane w Niemczech przy zachowaniu wytycznych ISO 9000:2000. Posiadają wszystkie konieczne certyfikaty: włoską kartę charakterystyki zawierającą 16 wymaganych punktów oraz certyfikaty badań analitycznych każdego pigmentu i każdej partii. Wszystkie tusze spełniają rygorystyczne wytyczne europejskiej dyrektywy ResAP(2008)1 pod względem emisji kancerogennych amin aromatycznych, policyklicznych węglowodorów aromatycznych oraz zawartości metali ciężkich.

Wszystkie tusze poddawane są sterylizacji, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo mikrobiologiczne.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.