Fetching cart...

Nie masz produktów w koszyku.

  1. Farba do tatuażu Cheyenne Ink - Dark Greywash (1) 50ml
Cheyenne

Farba do tatuażu Cheyenne Ink - Dark Greywash (1) 50ml

CHEGW50-DRK-1

Dostępność: Produkt dostępny

70,08 zł

DARK GREYWASH

Zawartość pigmentu jest na tyle wysoka, by tworzyć perfekcyjne ciemne cienie i dyskretne kontury.

FARBA PRAWDZIWYCH ARTYSTÓW

Naszym celem było uzyskanie wysokiego standardu produktu i doskonałego komfortu użytkowania. Dlatego skupiliśmy się na polepszeniu kluczowych właściwości, takich jak profil prędkości przepływu, zmywalność, wysychanie.

W toku testów opracowaliśmy optymalny profil prędkości przepływu dla farby używanej do stylu Black & Grey. Udało się to dzięki wysiłkom współpracujących z nami artystów i stosowanych w naszych laboratoriach metodom analitycznym.

Kolejnym celem było opracowanie produktu, który promowałby szybsze gojenie tatuażu dzięki innowacyjnej formule. Przetestowaliśmy kilkanaście wariantów, ze szczególnym uwzględnieniem dodatków ekstraktów ziołowych o różnym stopniu stężenia.

Ustaliliśmy, jakie stężenie skutkuje najlepszymi rezultatami. Podstawowa formuła jest również mniej drażniąca dla skóry, ponieważ nie zawiera konserwantów i jedynie niewielką ilość alkoholu izopropylowego. Farby bez konserwantów ograniczają ryzyko wystąpienia odczynów zapalnych i uczuleń. Wystarczającą trwałość naszych produktów zapewnia dodatek niewielkiej ilości glikolu propylenowego w połączeniu z alkoholem izopropylowym.

Główne właściwości

  • Dostosowana do potrzeb tatuaży w stylu Black&Grey
  • Dobre właściwości gojące
  • Nie zawiera barwników azowych
  • Nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego
  • Nie zawiera konserwantów
  • Wyprodukowana zgodnie z wymogami rezolucji EU ResAP(2008)1 i niemieckiej Dyrektywy Tatuatorskiej (Tätowierverordnung)

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Frequently bought together

Customers who bought this product also commonly purchased the following combination of items.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...