em>DARMOWA dostawa do głównego obszaru UK na wszystkie zamówienia

Farba do tatuażu Intenze Dragon Turquoise 30ml

SKU INTDRA30-TUR
Produkt dostępny
70,08 zł

Farba Dragon Turquoise z zestawu Intenze Dragon. Pojemność: 30 ml.

W japońskiej sztuce tatuażu napotykamy wiele motywów związanych z wodą. Konieczne było zatem stworzenie także odpowiedniego odcienia turkusu, który pozwoli np. odwzorować typowo japońskie trójwymiarowe fale. Zmieszany z odcieniami błękitu, tworzy całkowicie unikalny kolor, którego nie da się uzyskać w żaden inny sposób. Japońscy mistrzowie używają go, aby przydać smoczym motywom dodatkowej głębi. Doskonały do mieszania z innymi farbami, szczególnie bielą Intenze Snow White Mixing.

Wszystkie kolory serii Intenze Dragon można podziwiać na plecach samego Mario Bartha! Zaprojektowane i zmieszane przez Horitoshiego I.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.