Dostępne opcje dostawy Express

Farba do tatuażu Makkuro Sumi Steel Gray 120ml

SKU MAK120-STEEL
Produkt dostępny
140,16 zł

Tusz o głębokim stalowoszarym odcieniu. Piękny, metaliczny kolor wnika pod skórę gładko, szybko i równomiernie! Doskonale łączy się z innymi tuszami.

Wszystkie składniki użyte w tuszach Makkuro Sumi są najwyższej jakości. Precyzyjnie odmierzone proporcje zapewniają zawsze tę samą wysoką jakość tuszu. Farby Makkuro Sumi są testowane dermatologicznie, sterylizowane za pomocą promieniowania gamma i oznaczone numerem partii oraz datą celem zapewnienia świeżości i przejrzystości co do pochodzenia każdej butelki. Identyczna konsystencja i kolor w każdej partii wolnego od zanieczyszczeń mikrobiologicznych tuszu. Butelki zaplombowane i zafoliowane, a ich zawartość, wyprodukowana w certyfikowanym laboratorium z użyciem wyłącznie dopuszczonych do obrotu w branży tatuatorskiej składników, nieodmiennie skrupulatnie przebadana pod kątem jakości. Tusze Makkuro Sumi posiadają płynną konsystencję i intensywną barwę, dzięki czemu efekty tatuowania są intensywne i wyraźne. Lista składników na etykiecie.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Pojemność (ml): 120
  • Odcień: Stal
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.