Dostępne opcje dostawy Express

Farba do tatuażu Panthera Black Ink - 150ml Ralf Nonnweiler Smooth - Blending (Step 1)

SKU PANRN150-BLENDING
Produkt dostępny
105,12 zł

Tusz Ralf Nonnweiler Smooth Blending należy do dwuczęściowego zestawu skomponowanego przez światowej sławy tatuatora, należącego do zespołu Stigma® Ralfa Nonnweilera.

Tusz „Blending” zawiera mniej pigmentu niż tusz Panthera Light Sumy i można używać go do tworzenia gładkich przejść kolorystycznych w tatuażach. W portretach sprawdza się np. w okolicach czoła albo jaśniejszych partiach nosa. Może pomóc tworzyć realistyczne wypukłości czy załamania w bardzo jasnych okolicach, ponieważ jest na tyle jasny, że nie da efektu brudnej plamy. Doskonały także do rysowania porów na skórze, niskie stężenie pigmentu pozwala uniknąć powstania czarnych kropek.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.