em>DARMOWA dostawa do głównego obszaru UK na wszystkie zamówienia

FK Irons DarkLab Lightning Bolt - Bezprzewodowy akumulator RCA - Pojedynczy

SKU FK-LBOLT-SINGLE
Produkt dostępny
1 229,00 zł

DarkLab Lightning Bolt od FK Irons to bezprzewodowy akumulator, który podepniesz do maszynki złączem RCA, aby skorzystać z nawet 10 godzin zasilania.

Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, akumulator Lightning Bolt pomaga utrzymać porządek w przestrzeni roboczej — zmniejsza bowiem liczbę plączących się i zawadzających kabli. Można używać go także z bezprzewodową stopką (zakupisz ją oddzielnie).

Akumulator DarkLab Lightning Bolt oferuje możliwość połączenia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu możesz parować go z innymi bezprzewodowymi produktami DarkLab oraz obsługiwać za pomocą należącej do marki aplikacji. Aktualizacje oprogramowania, które nie wymagają stacjonarnego podłączenia urządzenia sprawiają, że Lightning Bolt to urządzenie rozwijające się wraz z Tobą, które kompatybilne będzie także z kolejnymi maszynkami produkowanymi przez siostrzaną markę DarkLab, Spektra Rotary.

Akumulator Lightning Bolt od FK Irons waży tylko 58 gramów, jest zatem bardzo lekki i nie obciąży nadmiernie i nierównomiernie Twojej maszynki podczas pracy.

Lightning Bolt posiada baterię litowo—jonową oraz złącze typu USB—C, dzięki czemu prędkość ładowania z zasilaczami DarkLab USB to nawet 1,5 A. Bezprzewodowy akumulator posiada ledowy wskaźnik pojemności baterii i wartości napięcia.

Bezprzewodowy akumulator DarkLab Lightning Bolt RCA jest kompatybilny ze wszystkimi maszynkami rotacyjnymi Spektra Rotary, w tym: Direkt 2, Edge X, Halo2, Xion, Xion Gorilla i Xion S.

Właściwości:

  • Pojedyncza jednostka — 1 x akumulator
  • Nawet 10 godzin pracy na jednym cyklu ładowania
  • Połącz go z maszynką za pośrednictwem złącza RCA — nie potrzebujesz kabli
  • Możliwość pracy ze stopką bezprzewodową (dostępna osobno)
  • Obsługuje Bluetooth — współpracuje z bezprzewodowymi produktami DarkLab oraz należącą do marki aplikacją
  • Aktualizacje oprogramowania nie wymagają stacjonarnego podłączenia — przyszłościowe i rozwojowe urządzenie
  • Waga: 58 g
  • Szybkie ładowanie — do 1,5 A z zasilaczami USB od DarkLab
  • Posiada baterię litowo—jonową oraz złącze typu USB—C
  • Posiada ledowy wskaźnik pojemności baterii i wartości napięcia
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.