Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Kwadron Optima PLUS

1 element

Filtr

Kartridże PMU Optima PLUS od marki KWADRON to uniwersalne, kompatybilne z większością maszynek kartridże igłowe opracowane specjalnie pod kątem wymagań artystów, którzy pracują w technikach makijażu permanentnego i mikropigmentacji.

KWADRON to marka ciesząca się globalnym uznaniem wśród techników makijażu permanentnego i pokrewnych; linia Optima PLUS jest wyjątkowa dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu w zakresie konfiguracji: kartridże posiadają 6 mikroigieł osadzonych w kółku, które podtrzymują i stabilizują igłę centralną – oznacza to zwiększoną precyzję i zoptymalizowaną, bardziej dokładną implantację barwnika.

Dziobki kartridży KWADRON Optima PLUS są wykonane z przezroczystego tworzywa klasy medycznej, które minimalizuje tarcie i pozwala dokładnie obserwować podczas pracy ostre jak brzytwa igły o długim szlifie. Kartridże z linii KWADRON Optima PLUS posiadają zabezpieczenie przed cofaniem płynów do wnętrza w postaci szczelnej membrany i są kompatybilne z maszynkami PMU, które współpracują z kartridżami uniwersalnymi.

Install Killer Ink Tattoo App Install