Dostępne opcje dostawy Express

Książka: „Black & Grey Tattoo”, t. 1 (Edition Reuss)

SKU BK-B-AND-G-1
Produkt dostępny
578,16 zł 233,54 zł

Tom pierwszy, „Chicano/Traditional” prezentuje tatuaż wierny swoim korzeniom - czasom, kiedy skórę znaczono, używając domowej roboty maszynek z silniczków do walkmanów i strun gitarowych maczanych w tuszu kreślarskim. Duch nurtu black&grey doskonale oddają fotografie współautora książki, Edgara Hoilla. Tom zawiera wybór najciekawszych dzieł sztuki wizualnej z komentarzami artystów i kolekcjonerów, a dopełniają go wywiady z Jackiem Rudym, „ojcem chrzestnym” nurtu black&grey oraz „cudownym dzieckiem” tatuatorskiej branży, Jesusem „Chueyem” Quintanarem. Ich historie i prace otwierają galerię tatuaży wykonanych przez innych pionierów tego nurtu, takich jak Freddy Negrete, Brian Everett, czy Mark Mahoney.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Duży format: 24,5 cm x 31,5 cm
  • 336 stron
  • Tekst w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.