Dostępne opcje dostawy Express

Książka: „Black & Grey Tattoo”, t. 2 (Edition Reuss)

SKU BK-B-AND-G-2
Produkt dostępny
233,54 zł 186,11 zł

Tom drugi, „Dark/Horror” zgłębia temat osobistych demonów przelanych w rysunki na skórze. Paul Booth, którego często nazywa się „mrocznym rycerzem tatuażu”, mówi o niektórych z powodów, dla których ludzie decydują się na tego rodzaju tatuaże, a także o tym, w jaki sposób własne demony wpłynęły na jego twórczość. Innym aspektem jest hołd składany popkulturze. Tatuator Xu Zhicheng ze studia Tianzhilong Tattoo w Pekinie opowiada w wywiadzie o inspiracji, jaką dla jego wielkoformatowych mrocznych prac są filmy o wampirach; nie czerpie jej z osobistych lęków. Znajdziecie tu wszystko od skurczonych główek po Frankensteina, a nawet portrety sławnych tatuatorów zamienionych w zombie.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Duży format: 24,5 cm x 31,5 cm
  • 400 stron
  • Tekst w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.