Dostępne opcje dostawy Express

Książka: „Day of the Dead: Tattoo Art Collection” (Edition Reuss)

SKU BK-DOTD
Produkt dostępny
461,36 zł 163,52 zł

Wszystkie grafiki zaprezentowane w książce: „Day of the Dead: Tattoo Artwork Collection” łączy wspólny motyw - umiłowanie życia i szacunek do śmierci, który eksplorują czarujące malowidła, rysunki, fotografie i rzeźba. Książka to solidne kompendium wiedzy na temat motywu czaszek i dziewcząt-zjaw zwanych Catrinami, jednocześnie zaskakująca artyzmem i oferująca niewyczerpane źródło inspiracji dla współczesnych tatuatorów.

Czaszki i Catrina to najbardziej znane atrybuty obchodów meksykańskiego Święta Zmarłych, El Dia de los Muertos. Genialnie ukazane w barwnych ilustracjach zdobiących każdą stronę książki „Day of the Dead: Tattoo Artwork Collection”. Edgar Hoill zebrał w tym masywnym tomie w twardej oprawie prawdziwą plejadę gwiazd z całego świata, które oferują niepowtarzalne interpretacje symboli tego egzotycznego dla nas święta.

„Calaveras”, jak po hiszpańsku określa się czaszki, prezentują się tu w różnych kunsztownych wariacjach; obok nich pojawia się Catrina, niekwestionowana królowa zmarłych. Artyści pozwalają nam zobaczyć śmierć jako coś, co można celebrować zamiast traktować ze strachem. W książce znajdziemy też piękne kobiety umalowane tak, by przypominać żywe szkielety, co stanowi metaforę piękna i bólu miłości.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Duży format: 24,5 cm x 31,5 cm
  • Tekst w językach angielskim i niemieckim
  • 150 artystów
  • 202 ilustracje
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.