• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Książka: „Immovable”, HoriTomo / Horitaka

SKU BK-HORIT-IMMOVABLE
Produkt dostępny
280,32 zł 280,32 zł

Książka „Immovable: Fudo Myo-o Tattoo Design”, autor: Horitomo. To dogłębna analiza ezoterycznej ikony buddyzmu, Fudo Myo-o; zawiera eseje i rysunki autorstwa Kazuakiego „Horitomo” Kitamury. Poza oryginalnymi szkicami Kitamury, książka prezentuje informacje na temat Fudo Myo-o, buddyjskiej ezoteryki i ich historii.

Kult Fudo Myo-o był rozpowszechniony w Japonii w epoce Edo, kiedy rozkwitała także sztuka tatuażu, uprawiana również poza kontekstem religijnym. Pojawiający się w tatuażach motyw Fudo Myo-o zazwyczaj nie jest wyrazem kultu, a raczej swego rodzaju talizmanem lub modlitwą. Fudo Myo-o nadal nie traci na popularności i zainteresowaniu, nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie. Ta wyjątkowa książka to pierwsze tego typu wydawnictwo w języku angielskim.

Właściwości:

  • Liczba stron: 186
  • Typ oprawy: Miękka
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.