Dostępne opcje dostawy Express Czarny Piątek – Rabaty aż do 20%!
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Artyst

Produkty 4

Filtr

Kartridże z serii Artyst by Cheyenne zostały opracowane specjalnie po to, żeby wszyscy bez wyjątku specjaliści makijażu permanentnego mieli szansę zawojować z ich pomocą branżę.

Najnowsza generacja kartridży igłowych Artyst jest kompatybilna z maszynkami H2 PowerBabe marki Artyst by Cheyenne, maszynkami do tatuażu Cheyenne oraz wszystkimi innymi maszynkami rotacyjnymi, które wyposażone są w obsadkę na kartridże typu Cheyenne.

Wszystkie igły modułowe do makijażu permanentnego marki Artyst PMU posiadają ochronną membranę zapobiegającą wnikaniu pigmentów i płynów ustrojowych do wnętrza maszynki.

Seria kartridży igłowych Artyst by Cheyenne zawiera wszystkie typy niezbędne do codziennej pracy. Możesz wykorzystać te igły modułowe w każdej strefie, w jakiej nanosi się makijaż permanentny oraz do wszystkich technik mikropigmentacji.

Chcesz kreślić cieniutkie włoski, aby stworzyć niesamowicie realistyczny rysunek brwi? Idealnie sprawdzą się igły nano! Jeśli zaś chodzi o wypełnianie kolorem warg i fantastyczne efekty 3D, najlepsze będą nasze igły do cieniowania.