Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Artyst

Produkty 4
Filtr

Wszystkie maszynki do makijażu permanentnego marki Artyst należą do najcichszych i generujących najmniej wibracji urządzeń na rynku; praca przy ich pomocy jest absolutnie bezpieczna i precyzyjna.

Maszynka Artyst by Cheyenne H2 PowerBabe łączy w sobie ergonomię i niski poziom wibracji typowe dla maszynek do makijażu permanentnego oraz wysoką moc, jaką charakteryzują się maszynki do tatuażu, a wszystko to w ekonomicznej wersji korzystającej z kartridżów igłowych.

Drużyny ekspertów działających pod egidami Artyst i Cheyenne połączyły siły, aby stworzyć nową, megamocną i ergonomiczną maszynkę do makijażu permanentnego, o niskim poziomie wibracji i długości skoku 3,5 mm – idealne narzędzie dla tych, którzy wiedzą, jak obchodzić się z urządzeniami o dużej mocy.

Maszynka H2 PowerBabe to wszechstronne narzędzie do codziennej pracy, szybkie i niezawodne – dokładnie to, czego szukasz. Jej silnik pracuje spokojnie, ale ze stałą i stabilną mocą, oferując najwyższą precyzję, a przy tym niski poziom wibracji, jakich potrzebujesz, aby z powodzeniem wykonywać wszystkie możliwe zadania z zakresu makijażu permanentnego.

Maszynkę PowerBabe wyposażono w uniwersalną obsadkę na kartridże, czyniąc ją kompatybilną z większością dostępnych na rynku igieł modułowych wyposażonych w złącze typu Cheyenne oraz z nowymi kartridżami do makijażu permanentnego Artyst by Cheyenne.

Maszynka H2 PowerBabe marki Artist by Cheyenne nadaje się do rysowania subtelnych kresek, wyraźnych i realistycznych włosków, cieniowania i technik pikselowych – na każdym rodzaju skóry.