Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Stigma Force PMU

Produkty 3
Filtr

Stigma-Rotary® Force to bezprzewodowa maszynka typu pen do makijażu permanentnego, posiadająca najnowocześniejszy i wyjątkowy dualny system napędowy.

Bezprzewodowa maszynka Stigma-Rotary® Force wyposażona jest w specjalnie zaprojektowany bezszczotkowy silnik Faulhaber (produkcja niemiecka) z podwójnym wałem, który pozwala pracować z kartridżami z wysoką mocą i precyzją, zapewniając doskonalszą dynamikę podczas zabiegów makijażu permanentnego. Bezprzewodowa maszynka typu pen do makijażu permanentnego posiada także system podwójnych krzywek dla równomiernej i wyważonej pracy mechanizmu i zwiększonej wytrzymałości, pozwalając na wiele godzin nieprzerwanej pracy w ciągu dnia; maszynka nie wymaga przy tym zabiegów konserwacyjnych.

Maszynka do makijażu permanentnego Stigma-Rotary® Force posiada wysokiej jakości, demontowalny akumulator (Power Pack), wyposażony we wbudowany wyświetlacz i przyciski sterujące. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na około 6 do 10 godzin pracy. Akumulator Power Pack pozwala na dostosowywanie i regulację parametrów takich jak napięcie, system sterowania ruchem — motion control — a także nowa opcja cyfrowego nastawiania twardości bicia i wspomagania rozruchu, pozwalająca technikom PMU regulować twardość bicia maszynki w zakresie trzech poziomów. Akumulator Power Pack posiada złącze Bluetooth, dzięki czemu połączysz bezprzewodową maszynkę ze stopką Stigma® Pilot albo z mobilną aplikacją, która pozwoli Ci odblokować jeszcze więcej opcji.

Maszynka Stigma® Force jest kompatybilna z kartridżami typu Cheyenne. Posiada ustaloną długość skoku: 2,8 mm i wąski gryf, który mierzy 29 mm średnicy w najszerszym punkcie.

Skonstruowana ręcznie w Europie maszynka Stigma® Force, której części oraz silnik wyprodukowano na terenie UE, to wysoko zaawansowane urządzenie, wyposażone w szereg inteligentnych funkcji, dzięki czemu wykonywane przez Ciebie zabiegi makijażu permanentnego staną się znacznie prostsze. Stigma-Rotary® poddaje każdy element maszynek Force oraz gotowe urządzenia skrupulatnej kontroli na każdym etapie procesu, więc masz pewność, że otrzymujesz maszynkę PMU absolutnie najwyższej jakości.