Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Masło Hustle Butter Deluxe® Organic Tattoo Care, słoik 150ml (5oz)

SKU HBD-5OZTUB
Produkt dostępny
Tylko %1 pozostał
Od 123,00 zł 102,50 zł

Killer Ink to oficjalny importer i redystrybutor Hustle Butter Deluxe® w Europie.

Duże opakowanie 150 ml - idealne w studio.

Hustle Butter Deluxe® to w 100% naturalny, w 100% organiczny i WEGAŃSKI zamiennik produktów na bazie wazeliny - tych służących do przygotowania skóry przed rozpoczęciem, jako środek poślizgowy w trakcie oraz do pielęgnacji po zakończeniu procesu tatuowania. Produkt skomponowany z różnych rodzajów maseł shea - mango, kokos, papaja, itp. - przynosi szereg korzyści:

  • Nie usuwa szablonów.
  • NIGDY WIĘCEJ zatkanych wazeliną rur czy zniszczonych rękawiczek.
  • Wspomaga gojenie, redukuje zaczerwienienia, opuchliznę i krwawienie.
  • Skóra pozostaje elastyczna, co oznacza mniejszą traumę dla skóry w związku z ilością powtórzeń nakłuć, zwłaszcza przy refleksach, odcienie żółte i białe wchodzą pod skórę za pierwszym razem... inne także znacznie łatwiej niż zwykle!
  • WYRZUĆ już dziś wszystkie produkty na bazie wazeliny! Hustle Butter Deluxe® pomoże szybciej goić się świeżym tatuażom i nada im niezrównany wygląd... NA CAŁE LATA!!!

Wybierz żądaną ilość i nigdy się nie zatrzymuj.

YOU CAN'T KNOCK THE HUSTLE!

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.