• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Masło Hustle Butter Deluxe® "The Ones" Organic Tattoo Care, słoik 30ml

SKU HBD-MINITUB
Produkt dostępny
Tylko %1 pozostał
Od 46,00 zł 38,33 zł

Killer Ink to oficjalny importer i redystrybutor Hustle Butter Deluxe® w Europie.

Miniopakowanie 30 ml jest idealne do noszenia przy sobie jako środek pielęgnacyjny i dla tatuatorów w podróży, więc zamów dla swojego studia już dziś najwyższej klasy środek.

Hustle Butter Deluxe® to w 100% naturalny, w 100% organiczny i WEGAŃSKI zamiennik produktów na bazie wazeliny - tych służących do przygotowania skóryprzed rozpoczęciem, jako środek poślizgowyw trakcieoraz do pielęgnacjipo zakończeniuprocesu tatuowania. Produkt skomponowany z różnych rodzajów maseł shea - mango, kokos, papaja, itp. - przynosi szereg korzyści:

  • Nie usuwa szablonów.
  • NIGDY WIĘCEJ zatkanych wazeliną rur czy zniszczonych rękawiczek.
  • Wspomaga gojenie, redukuje zaczerwienienia, opuchliznę i krwawienie.
  • Skóra pozostaje elastyczna, co oznacza mniejszą traumę dla skóry w związku z ilością powtórzeń nakłuć, zwłaszcza przy refleksach, odcienie żółte i białe wchodzą pod skórę za pierwszym razem... inne także znacznie łatwiej niż zwykle!
  • WYRZUĆ już dziś wszystkie produkty na bazie wazeliny! Hustle Butter Deluxe® pomoże szybciej goić się świeżym tatuażom i nada im niezrównany wygląd... NA CAŁE LATA!!!

Wybierz żądaną ilość i nigdy się nie zatrzymuj.

YOU CAN'T KNOCK THE HUSTLE!

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Książka: „Aquarell” - tom 1
Książka: „Aquarell” - tom 1
146,00 zł 146,00 zł
Książka: „Pin-Up-Girls” - tom 1
Książka: „Pin-Up-Girls” - tom 1
146,00 zł 146,00 zł