Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Maszynka do tatuażu Borg - Signature Series - kolor: różowy - Shader - RCA

SKU GM-BORG-SIG-PIN-SHA
Produkt niedostępny
1 646,88 zł 1 372,40 zł

Maszynki Borg powstają z najlepszych materiałów, jakie można kupić za pieniądze i są wykonywane i regulowane ręcznie z zachowaniem najściślejszych norm, jakie może spełnić człowiek. Potem są testowane i testowane. A potem znowu testowane, żeby upewnić się, że ich jakość jest absolutnie najwyższa.

  • Rama wykonana z jednego kawałka litego aluminium.
  • Typ złącza: Wyposażona w adapter cinch/RCA, można zatem stosować kable clipcord, jak i cinch/RCA.
  • Waga: 156 g

Maszynka jest doskonale wyważona. Posiada wyszukane detale, jak srebrna śruba kontaktowa i ręcznie wykonane ośmiozwojowe cewki. Linery posiadają skrócone sprężyny przednie - .018 i sprężyny tylne .018 oraz kondensator 33 uf. W przypadku shaderów sprężyny przednie i tylne to .020, a kondensator - 47 uf. Wszystkie elementy maszynek powstają w warsztacie Borgów. Na maszynki Borg obowiązuje dożywotnia gwarancja, pod warunkiem, że nie zostały wprowadzone żadne modyfikacje. Gwarancja nie podlega przeniesieniu.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.