Dostępne opcje dostawy Express

Odzież, książki & DVD

Odpowiedni styl artysty to nieodzowny element jego kreatywnej pracy. Oferowane przez Killer Ink Tattoo kolekcje odzieży pozwolą stworzyć i utrzymać ten styl. Odzież marki własnej – t-shirty, koszulki polo, bluzy i akcesoria z pewnością zrobią wrażenie zarówno na Państwa klientach, jak i kolegach po fachu.

Killer Ink Tattoo posiada w ofercie także odzież marek Sullen Clothing i Ink Addict; Państwu pozostaje wybrać najbardziej odpowiedni wzór i cieszyć się stylowym wyglądem.

Jeśli poszukują Państwo inspiracji, albo po prostu interesują się tym, co aktualnie „w tatuażu piszczy”, nasz asortyment książek i płyt DVD jest dokładnie tym, czego Wam potrzeba.

Oferujemy DVD edukacyjne, pozwalające zapoznać się z technikami tatuażu i nauczyć się na przykład tworzenia zapierających dech w piersiach portretów, czy zgłębić tajniki nakładania kolorów. Książki z kolei to okazja do odbycia niezapomnianej podróży: czy to do korzeni stylu pin-up, czy do amsterdamskiego Muzeum Tatuażu. Killer Ink Tattoo ma coś dla każdego.