Nie masz produktów w koszyku.

  1. Pudełko 50 Zabójczo Precyzyjnych Sterylnych Igieł do Tatuażu ze Stali Nierdzewnej Magnum Fala
Killer Ink

Pudełko 50 Zabójczo Precyzyjnych Sterylnych Igieł do Tatuażu ze Stali Nierdzewnej Magnum Fala

50-12M1

Dostępność: W magazynie

Z: 58,10 zł

* wymagane pola

Pudełko 50 zabójczo precyzyjnych sterylnych igieł do tatuażu ze stali nierdzewnej magnum fala.

Zabójczo precyzjne igły są wykonane z 304 chirurgicznych nierdzewnych stali najwyższej jakości przy użyciu bezołowiowej lutownicy dla precyzji spojenia. Jeśli przyjrzysz się dokładnie, zauważysz jak bardzo jest ono dokładne. Nasze igły są błyszczące, elekto polerowane przed sterylizacą gazem EO. Inne, kiepsko skonfigurowane igły są ciemne, co jest spowodowane użyciem stali kiepskiej jakości oraz ołowiowej lutownicy, co może być bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Dane Techniczne

  • średnica igły (mm): 0.35
  • zwężenie (mm): 2

Używaj naszych igieł najwyższej jakości dla precyzji wykoniania za każdym razem! Gwarantujemy że to najlepsze igły na świecie!

Zauważyliśmy że nasza ostatnie partia igieł M1 nie spełnia standardów Zabójczej Precyzji. Dlatego prześlemy ci podwójną ilość zamówionych igieł. To wszystko aby upewnić się że będziesz dysponować odpowiednią ilością Zabójczo precyzjnych igieł. Jak zawsze, radzimy aby przed wykonaniem zabiegu igły były sprawdzone pod szkłem powiększającym.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Tabela przedstawiajaca sposob doboru igiel do dziobow znajduje sie tutaj.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...