Dostępne opcje dostawy Express

Rapidex - karton hurt 2.25kg

SKU RAPIDEX225KG
Produkt niedostępny
195,64 zł

Rapidex to specjalna, powierzchniowo aktywna formuła czyszcząca służąca do błyskawicznego usuwania zanieczyszczeń, całkowicie spłukiwalna z czyszczonych powierzchni. To proszek, który po zmieszaniu z ciepłą wodą można zastosować w myjce ultradźwiękowej, usuwając ze sprzętu tatuatorskiego brud, zaschniętą krew, resztki tkanek i inne substancje. Następnie sprzęt należy namoczyć w odpowiednim środku dezynfekującym, takim jak Distel lub inny środek bakteriobójczy; tym samym sprzęt gotowy jest do sterylizacji w autoklawie.

Rapidex nie musi być stosowany w myjce ultradźwiękowej, można po prostu mieszać go z ciepłą wodą i roztworem przecierać powierzchnie robocze.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.