Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Rury jednorazowe Wrath Vortex GEN2 25mm - Diament - 20 szt.

SKU 20-WRATH-GEN2-D
Produkt niedostępny
Tylko %1 pozostał

Rury Wrath Vortex GEN2 mają zapewnić wygodę użytkowania, zoptymalizowany przepływ tuszu i doskonałe oparcie dla igły.

Gryfy o średnicy 25 mm wykonane są z unikalnego, żelopodobnego tworzywa, które absorbuje wibracje pochodzące z maszynki i zapewnia dużą wygodę uchwytu. Kształt gryfu zastosowany w GEN2 pozwala na jeszcze lepszą kontrolę nad chwytem i prowadzeniem igły.

Dzioby są półprzezroczyste, dzięki czemu można kontrolowac poziom tuszu i jego przepływ. Ich gładka linia zapobiega utykaniu igły podczas wsuwania jej do dziobu, dzięki czemu redukuje straty w igłach oraz ryzyko skaleczenia skóry stępionym ostrzem. Ścianki dziobu są cienkie, pozwalając na zredukowanie do minimum dystansu między skórą a igłą i w efekcie tworzenie wysoce precyzyjnych obrazów.

Rury Wrath Vortex są pakowane pojedynczo i sterylizowane tlenkiem etylenu.

Rury Wrath Vortex z dziobem typu karo dostępne w rozmiarach: 03, 05, 07, 09 i 14.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.