Dostępne opcje dostawy Express

Stigma-Rotary® MotorPlug 4,5W V2

SKU STIG-45V2-MOTOR
Produkt dostępny
700,80 zł

Druga generacja silnika typu MotorPlug o mocy 4,5 W wyposażona jest w szwajcarski napęd Maxon i posiada zarówno gniazdo RCA (cinch), jak i clipcord. Waży zaledwie 44 g.

Dzięki systemowi Stigma-Rotary® EasyPlug, silnik można zamontować i wymontować w ciągu kilku sekund. Można go też obracać, aby znaleźć idealny kąt podłączenia kabla. Silnik można osłonić woreczkiem ochronnym, aby uniknąć skażenia.

Tego samego silnika można używać w różnych maszynkach Stigma®, a do tej samej maszynki można zakładać różne typy silników z różnymi mimośrodami

MotorPlug fabrycznie wyposażony jest zawsze w mimośród o średniej długości skoku, dostępne są też dodatkowe mimośrody:

  • Mimośród krótki: 2,6 mm
  • Mimośród długi: 4,4 mm
  • Mimośród regulowany w zakresie 2,5 mm do 6 mm.

W przypadku maszynek Stigma® wykorzystujących napęd typu hex drive, na silniku w miejsce mimośrodu należy zainstalować hex spinner.

UWAGA: Roczna gwarancja obsługiwana jest bezpośrednio przez Stigma-Rotary®. W niezwykle mało prawdopodobnym wypadku jakichkolwiek problemów z produktem Stigma-Rotary®, które można uznać za efekt udowodnionej wady fabrycznej, prosimy skorzystać z linku do strony producenta (zob. instrukcja) lub skontaktować się z naszym biurem, aby otrzymać dane do bezpośredniego kontaktu z odpowiednimi osobami w firmie Stigma-Rotary®.

Prosimy zapoznać się z instrukcją obsługi przed rozpoczęciem pracy z maszynką, aby zagwarantować odpowiednie postępowanie i utrzymanie gwarancji w mocy. Gwarancja nie obejmuje części podlegających zużyciu w toku normalnego użytkowania. Gwarancja nie obejmuje także silników, z uwagi na rozmaite czynniki i warunki, na jakie mogą być narażone. Stigma-Rotary® gwarantuje bardzo wysoki standard produkcji i kontroli jakości. Wszystkie maszynki przed wypuszczeniem ich z zakładu produkcyjnego są gruntownie testowane, co pozwala zagwarantować, że nie dojdzie do wysłania w jakikolwiek sposób uszkodzonego egzemplarza; stąd można wykluczyć tego rodzaju opcję.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

You may also like