Fetching cart...

Nie masz produktów w koszyku.

  1. Stigma-Rotary® MotorPlug 4,5W V2
Stigma-Rotary®

Stigma-Rotary® MotorPlug 4,5W V2

STIG-45V2-MOTOR

Dostępność: Produkt dostępny

700,80 zł

MotorPlug 4,5W wersja 2 wyposażony jest w szwajcarski silnik Maxon i złącza RCA oraz clipcord.

System EasyPlug Stigma-Rotary® pozwala na zamontowanie i wymontowanie MotorPluga w kilka sekund. Można go nawet obracać, aby znaleźć idealny kąt podłączenia wtyków RCA/clipcord. Dla zachowania higieny pracy i uniknięcia kontaminacji, można opakować go w plastikową torebkę ochronną.

Ten sam MotorPlug może być używany we wszystkich maszynkach Stigma® i na odwrót – jedna maszynka może być zasilana różnymi MotorPlugami (4,5 lub 10 wat), wyposażonymi w różne mimośrody.

Motorplugi wyposażone są fabrycznie w mimośród średni, ale dostępne są także inne typy mimośrodów, pozwalających uzyskać zróżnicowaną długość skoku igły:

  • Short/Krótki: 2,6 mm
  • Long/Długi: 4,4mm
  • Nowy regulowany mimośród, pozwalający na uzyskanie skoku igły od 2,5mm do 4,7mm (“Beast”) lub 2,5mm do 6mm (“Prodigy”).

Używając maszynki a Stigma® wyposażonej w napęd typu hex drive należy wymienić mimośród w MotorPlugu na tzw. hex spinner.

UWAGA: 12-miesięczna gwarancja udzielana i obsługiwana jest bezpośrednio przez producenta, Stigma-Rotary®. W wysoce nieprawdopodobnym przypadku problemów z produktem Stigma-Rotary® uzyskają Państwo od nas wszelkie informacje na temat tego, jak skontaktować się bezpośrednio z firmą Stigma-Rotary®. Przed rozpoczęciem pracy prosimy zapoznać się z instrukcją obsługi; tylko to pozwoli zagwarantować utrzymanie ważności gwarancji.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Prosze kliknac tutaj aby zapoznac sie z zasadami zwrotow.

Frequently bought together

Customers who bought this product also commonly purchased the following combination of items.

Oddzwonimy do Państwa!
  Ładuję...