Dostępne opcje dostawy Express

Zestaw farb do tatuażu Intenze Bob Tyrell 6 x 30ml

SKU INTBOB-SET/30
Produkt dostępny
490,56 zł

Bob Tyrrell to jeden z wiodących przedstawicieli nurtu black&grey na świecie. Technicznie innowacyjny i zadziwiający wyjątkowy styl prac Boba jest mocno związany z opracowanymi przez artystę własnymi technikami mieszania tuszu. Zrewolucjonizował branżę tatuatorską i chyba nie ma osoby, która nie zgodziłaby się, że jego prace robią ogromne wrażenie.

We współpracy z Intenze Bob poszedł o krok dalej i skomponował własny zestaw tuszu do tatuażu black&grey, aby pomóc innym artystom osiągnąć ten sam poziom przejrzystości, realizmu, głębi i kontrastu.

Bob oraz Intenze mają nadzieję, że dzięki tej palecie uda Wam się wspiąć na nowe wyżyny kunsztu w dziedzinie black&grey.

Zestaw zawiera sześć odcieni:

  • Dimension Black
  • High White
  • Sculpting Black
  • Light Tone
  • Medium Tone
  • Dark Tone

A oto kilka inspirujących wskazówek od samego Mistrza Boba...

"Mam nadzieję, że podoba Wam się mój tusz! Można go użyć na parę sposobów i chciałbym o tym krótko opowiedzieć. Jeśli używam całego zestawu, biorę średnie kubeczki 11mm. Potrzebne będzie ich siedem plus jeden mały, 9mm, na odcień High White.

Sześć grupuję razem, a jeden stawiam odrobinę na uboczu. Do tego z boku nalewam Dimension Black. Kolejny przeznaczam na odcień Sculpting Black, dalej idą Dark Tone, Medium Tone, Light Tone, a do tego dwa kubeczki czystej wody destylowanej. Mały kubeczek z odcieniem High White umieszczam z tyłu, za kubeczkami z czarnymi tuszami.

Nadążacie? Haha! Dimension Black używam tylko do bloków nieprzejrzystej czerni we wzorze, niezależnie od tego, czy to portret, rysowany na zamówienie demon czy inny motyw.

Kiedy chcę przejść od czerni do szarości, zmieniam odcień na Sculpting Black, tworząc nim płynne przejście od Dimension Black. Następnie można zacząć wprowadzać szarości. Pamiętajcie, nie ma tu właściwych lub niewłaściwych metod, a technika black&grey to nie są żadne czary. Każdy pracuje po swojemu, ale wszyscy dążymy do tego samego celu, nasyconych, płynnie wybarwionych wzorów black&grey!

Kiedy pracuję, nie zawsze nabieram na igłę tusz tylko z jednego kubeczka. Czasami tak, ale czasami zanurzam ją w dwóch kubeczkach, jeden po drugim, uzyskując w ten sposób zmianę wysycenia koloru. Bardzo ważne jest używanie wody; można kupić na nią osobną pustą butelkę, żeby dołączyć ją do zestawu. Ważne, żeby zawsze była w niej czysta woda destylowana.

Mam też drugą metodę korzystania z mojego zestawu, prostą jak drut, a potrzebne są do niej cztery duże kubeczki 14 mm. Trzy stawiam razem, a jeden, do którego nalewam Dimension Black, odrobinę z boku. Trzy pozostałe to Sculpting Black, Medium Tone i wreszcie woda destylowana. Jak widać, pozbywam się odcieni Dark Tone i Light Tone. Efekt, jaki osiągnę, może być identyczny jak przy całej palecie, wszystko zależy od tego, w jaki sposób mieszamy odcienie. Mniej zaawansowanym radziłbym jednak najpierw dobrze oswoić się z pierwszą metodą.

Jeśli, nabrawszy wprawy, zechcecie spróbować sił w drugiej metodzie, proszę bardzo. Jeśli nie, to też dobrze. Mam znajomych, którzy są światowymi mistrzami techniki black&grey i niektórzy używają wielu kubeczków z różnymi odcieniami, a inni znowu tylko jednego odcienia czerni i wody destylowanej.

Tak jak mówię, cały sekret tkwi w technice mieszania. Pamiętajcie, w tatuowaniu nie ma jednej niezmiennej metody. Rób tak, jak uważasz, byle było dobrze i bezpiecznie!

A tak w ogóle, dajcie znać, jak Wam się podobają farby, chętnie poczytam jakieś komentarze!"

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.