Dostępne opcje dostawy Express

Zestaw „podróżny” Eternal Ink - farby do tatuażu 25 x 15ml + Stencil Stuff 1x 120ml w kuferku Sullen Clothing Blaq Paq

SKU ETE15-TRAVELKIT
Produkt dostępny
855,00 zł

Zestaw podróżny Eternal Ink zawiera:

  • Zestaw farb Top Colour 25 x 15 ml
  • Preparat do odbijania wzorów Stencil Stuff - 1 x 120 ml

W kuferku jest dość miejsca, żeby umieścić własne przybory i tym samym zebrać jeden poręczny pakiet, z którym wygodnie jest podróżować.

Zestaw Top Colour zawiera następujących 25 odcieni:

White, Triple Black, Lining Black, Lipstick Red, Lightning Yellow, Dark Red, Sky Blue, True Blue, Crimson Red, Hot Pink, Light Purple, Orange, Light Magenta, Graffiti Green, Bright Orange, Golden Yellow, Mint Green, Pink, Dark Purple, Light Red, Deep Red, Lime Green, Bright Yellow, Caramel, Nuclear Green.

Eternal Ink należą najlepszych i najpopularniejszych farb do tatuażu używanych przez tatuażystów na całym świecie. Są znane z idealnej konsystencji i wyjątkowo żywych po wygojeniu kolorów.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.