Dostępne opcje dostawy Express

A Pound of Flesh - Kończyna syntetyczna do ćwiczeń - Lewa ręka + przedramię

SKU POFLESH-LHANDARM
Produkt dostępny
692,94 zł

„A Pound of Flesh” to modele części ciała wykonane z silikonu/tworzywa gumowego, stworzone, aby umożliwić młodym adeptom sztuki tatuażu podczas szkolenia jak najbardziej realistyczne doświadczenie, zbliżone do tatuowania prawdziwej kończyny. Dzięki temu nie muszą uczyć się metodą prób i błędów na własnej skórze - czy też, co gorsza, skórze innych osób. Bardziej doświadczeni artyści mogą wykorzystać modele, aby zaprezentować na nich swój kunszt tatuatorski w sposób bardziej realistyczny i namacalny niż na płaskiej kartce papieru. „A Pound of Flesh” to najbardziej zbliżony do prawdziwej skóry substytut, jaki jest dostępny na rynku.

Do nanoszenia szablonów polecamy ELECTRUM.

Po naniesieniu szablonu spryskaj go cienką warstwą lakieru do włosów i pozostaw do wyschnięcia na noc. Nie zostawiaj szablonu na dłużej niż dobę; po tym czasie może okazać się bardzo trudny do usunięcia. Jeśli rysujesz bezpośrednio na gumie, tak czy inaczej pozostaw model do wyschnięcia przez noc. W razie, gdyby okazało się, że szablon trudno jest usunąć, zastosuj wybielacz zawierający chlor - nanieś go na gumę i pozostaw na 5-10 minut, a następnie zmyj. W taki sam sposób możesz usunąć pozostałości szablonu już po wykonaniu tatuażu - jemu w takim wypadku nic nie grozi.

Scotty Munster - „Genialne jest to, że ten model wygląda jak prawdziwa ręka, to o wiele lepsze niż płaski kawałek gumy! Konsystencja faktycznie przypomina skórę. Bardzo podoba mi się efekt końcowy. Nie spodziewałem się, że aż tak dobrze będzie wyglądać.”

Rodney Eckenberger - „Myślę, że to bardzo dobry produkt! Chyba najbliższy prawdziwej skórze, z jakim miałem do tej pory do czynienia.”

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.