Dostępne opcje dostawy Express

O Nas

Firma Killer Ink została założona w roku 2008 i jej celem jest dostarczanie tatuatorom najlepszego możliwego sprzętu po korzystnych cenach. Od swego powstania Killer Ink nieprzerwanie się rozrasta, obecnie zatrudniając ponad 50 osób personelu, bez wyjątku cechujących się pasją dla Killer Ink i świata tatuażu.

Posiadamy jedenaście oddziałów zajmujących się obsługą różnych państw Europy, w większości występujących na jej terenie języków i walut.

Z dumą sprawujemy rolę głównego światowego dystrybutora maszynek do tatuażu Stigma-Rotary® oraz głównego europejskiego dystrybutora produktów Team EGO, Hustle Butter Deluxe, ELECTRUM, produktów Ink-eeze i Ink Health.

Z radością możemy oprócz tego stwierdzić, iż posiadamy w ofercie wyjątkowo szeroką paletę akcesoriów i sprzętu do tatuażu, w tym ponad 15 pełnych palet farb producentów takich jak Intenze, Eternal, Fusion, Silverback, Panthera, Atomic i Bullets.

Jesteśmy pewni doskonałych właściwości igieł naszej marki własnej i dumni z wyjątkowo wysokiego standardu kontroli zachowywanego w trakcie całego procesu produkcji. Oferują wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do jakości i są preferowanym narzędziem wielu spośród najlepszych artystów na świecie. Ponadto jesteśmy głównym brytyjskim dystrybutorem igieł wysokiej klasy marki KWADRON, które również używane są przez elitę tatuatorów! Dla tych spośród naszych klientów, którzy preferują systemy modułowe, staramy się stale mieć na składzie pełny wybór igieł Cheyenne.

Oferujemy także szeroki wybór innych akcesoriów z branży tatuażu, takich jak uchwyty, dzioby i artykuły plastyczne, a ponadto książki i płyty DVD, służące jako źródło nieocenionej inspiracji.

Jesteśmy dumni, mogąc sponsorować najwybitniejszych artystów na świecie, którzy wybrali naszą firmę jako swojego wyłącznego dostawcę.

Staramy się zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy firmą istniejącą wyłącznie w sieci – codziennie odwiedzają nas tatuatorzy, by na miejscu zakupić potrzebny im sprzęt, a do tego w każdym sezonie odwiedzamy w całej Europie ponad 20 konwentów. Jest zatem więcej niż pewne, że któregoś dnia spotkamy się w trasie!