Dostępne opcje dostawy Express

Inkjecta

Produkty 31

Inkjecta Flite Nano to rotacyjna maszynka do tatuażu, przeznaczona do pracy z igłami modułowymi (kartridżami). Aktualnie posiadamy w ofercie trzy wersje maszynki do tatuażu Inkjecta Flite Nano: Lite, Titan oraz Elite. Każda z przeznaczonych do pracy z kartridżami maszynek jest bardzo wszechstronna i sprawdza się w konturowaniu, cieniowaniu i wypełnianiu kolorem motywów w różnych stylach.

Maszynki do tatuażu Inkjecta Flite Nano wyposażone są fabrycznie w mimośród 3,25 mm i złącze typu cinch/RCA. Te maszynki rotacyjne wykorzystują specjalnie dla nich opracowany bezszczotkowy nanosilnik, w którym nie występuje opóźnienie startu, co zapewnia bardzo płynną pracę. Napięcie robocze wszystkich modeli maszynek Inkjecta Flite Nano mieści się w zakresie 4,5 – 20 V.

Każda maszynka do tatuażu Inkjecta Flite Nano w komplecie posiada półsztywny pręt skrętny oraz pakiet smaru Inox; warianty Titan i Elite dodatkowo w komplecie posiadają drążki skrętne miękkie, średnie oraz twarde. Drążki/Pręty skrętne Inkjecta pozwalają tatuatorowi na regulację twardości bicia maszynki rotacyjnej zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami i czynią modele Titan i Elite najbardziej uniwersalnymi w serii Inkjecta Flite Nano.

Zarówno modele Inkjecta Flite Nano Lite, jak i Elite posiadają korpus wycięty mechanicznie z litej bryły aluminium; model Elite dodatkowo posiada zacisk na gryf z tytanowym kołnierzem. Model Inkjecta Flite Nano Titan posiada korpus z włókna węglowego, dzięki czemu jest niezwykle lekki – waga maksymalna to zaledwie 47 g.

Maszynki do tatuażu Inkjecta Flite Nano Titan i Elite posiadają boczne poduszeczki (dla zwiększenia komfortu pracy, a także diodę LED, sygnalizującą tryb pracy – bardzo efektowna opcja.

Wszystkie modele maszynek rotacyjnych Inkjecta Flite Nano są kompatybilne zarówno z tubami na kartridże posiadającymi kołnierz, jak i tymi z rurką tylną, jak na przykład Inkjecta Textured Ergo Cart, DarkLab RPG Click Ergo, czy gryfy Cheyenne HAWK.

Ponieważ są to maszynki przeznaczone specjalnie do użytku z kartridżami, tatuator może pracować z igłami modułowymi wszystkich wiodących marek, jak Cheyenne HAWK oraz Killer Ink.

Jeśli chodzi o moc, wszystkie maszynki do tatuażu z serii Inkjecta Flite Nano posiadają takie same parametry. Różnica w cenie uwarunkowana jest różnicami konstrukcyjnymi oraz zawartym w komplecie wyposażeniem dodatkowym.

Maszynka do tatuażu Inkjecta Flite Nano Lite nie jest pomalowana; warianty Titan i Elite dostępne są natomiast w szeregu ciekawych I przykuwających wzrok kolorów.

W sklepie Killer Ink Tattoo dostępne są także rozmaite części zamienne do maszynek rotacyjnych Inkjecta Flite Nano, w tym boczne „zderzaki”, zaślepki, drążki skrętne miękkie, drążki sztywne, drążki półsztywne, mimośrody, a także gumowe osłony na gryf. Zderzaki i zaślepki dostępne są w różnych kolorach; możesz skorzystać z nich, aby nadać swojej maszynce Inkjecta Flite Nano oryginalny wygląd albo po prostu, aby wymienić zużyte elementy.