Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Farby do tatuażu

Sortuj według koloru

Killer Ink Tattoo posiada w ofercie największy wybór farb do tatuażu i kolorów artystycznych dostępnych obecnie w branży. Dzięki kompletnym gamom farb do tatuażu pochodzących od czołowych marek na rynku, nie muszą Państwo szukać tych produktów gdzie indziej - w jednym miejscu zgromadziliśmy wszystko, czego Państwo potrzebują do pracy z farbą.

Posiadamy obecnie farby do tatuażu od marek: Intenze Tattoo Ink, Eternal Tattoo Ink, Fusion Tattoo Ink, Silverback Tattoo Ink, Panthera Tattoo Ink, Atomic Tattoo Ink, Killer Black Tattoo Ink, Bullets Tattoo Ink, Carbon Black Tattoo Ink, G Ink Tattoo Ink i World Famous Tattoo Ink, jak również wiele innych!

Niezależnie od poszukiwanego koloru lub odcienia farby, Killer Ink Tattoo zawsze może zaproponować wybór spośród farb najlepszych na rynku. Oferowane przez nas zestawy farb obejmujące te jakże istotne Grey Wash/cieniowanie, barwy nieprzezroczyste, farby portretowe, odcienie cieliste i odcienie krwi, pozwolą tworzyć obrazy zachwycające bogactwem detali i największym realizmem koloru dostępnych obecnie farb do tatuażu. Prosimy o zapoznanie się z naszą kolekcją, w celu znalezienia najbardziej odpowiedniego zestawu farb do tatuażu lub kolorów z jednej z naszych specjalistycznych serii.

Nasz sklep internetowy oferuje również usługę mieszania kolorów, rozcieńczania i cieniowania, wraz z gamą produktów do czyszczenia skóry. Jeśli mają Państwo również zamiar zakupić kubeczki na farbę i kubeczki sterylne na farbę, oferujemy także szeroką gamę odpowiednich produktów!