Dostępne opcje dostawy Express

Wyposażenie studio

Wiemy, jak sprawić, by Państwa studio wyróżniało się spośród innych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem różnego typu wyposażenia studio i zaczerpnięcia inspiracji dla nowego zaplanowania przestrzeni w miejscu Państwa pracy. Jeśli szukają Państwo nowego fotela, lampy z lupą lub drukarki termotransferowej A4 do tworzenia szablonów, Killer Ink Tattoo zaoferuje Wam to wszystko i więcej.

Killer Ink Tattoo posiada również w ofercie akcesoria i materiały eksploatacyjne, produkty do przenoszenia szablonów oraz tworzenia grafiki, kubeczki na farbę oraz płyn do odbijania wzorów słynnej marki Electrum Stencil Primer. Jesteśmy wyłącznym europejskim dystrybutorem produktów Hustle Butter Deluxe, które pomogą Państwa klientom zadbać o świeże tatuaże w najlepszy możliwy sposób.

Jeśli poszukują Państwo sterylnych opatrunków i bandaży przeznaczonych do osłaniania świeżego tatuażu, znajdą Państwo ich pełny wybór w kategorii Ink Health. Kategoria Ink-Eeze to z kolei spraye wspomagające gojenie oraz kremy z filtrem UV, które utrzymają tatuaż w idealnej kondycji. Krótko mówiąc, mamy u siebie wszystko, czego potrzebuje Państwa studio i czego używają Państwo w nim na co dzień.