Dostępne opcje dostawy Express

Dragonhawk

Filtr
Produkty 4
Filtr

Dragonhawk to producent szerokiej palety maszynek rotacyjnych do makijażu permanentnego i mikropigmentacji skalpu. Maszynki Dragonhawk to doskonała jakość i przystępne ceny.

Wszystkie maszynki rotacyjne Dragonhawk są lekkie, pracują cicho i stabilnie, pozwalając na osiągnięcie precyzyjnych rezultatów podczas zabiegów PMU i SMP. Maszynki są łatwe w obsłudze i nadają się dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych użytkowników.

Nasza oferta maszynek marki Dragonhawk do makijażu permanentnego i mikropigmentacji skalpu obejmuje m.in. popularne modele Arena i Mast Nano, rezultat ponad 20 lat doświadczeń w zakresie konstruowania takich urządzeń. Modele Arena i Mast Nano to maszynki rotacyjne typu pen, świetne do różnego rodzaju technik wykorzystywanych w makijażu permanentnym i mikropigmentacji. Maszynka Dragonhawk Mast Nano pozwala również na pracę bezprzewodową, co zapewnia optymalny poziom swobody podczas pracy – koniec z plączącymi się kablami i zasilaczami, które zabierają miejsce w studio czy gabinecie!

Wszystkie modele maszynek Dragonhawk są kompatybilne z uniwersalnymi kartridżami do makijażu permanentnego typu Cheyenne; użyjesz ich z ulubionymi markami kartridży, które wymienisz podczas pracy równie sprawnie i szybko jak zawsze.