Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Cheyenne Hawk Spirit - zestaw: maszynka + rura + zasilacz

SKU CHE-SPI-FULL
Produkt dostępny
Z 5 500,00 zł 4 583,33 zł

Maszynka do tatuażu

Dodatkowy uchwyt (mm)

Zasilacz

Zasilacz Cheyenne Hawk PU III   + 3 271,00 zł 2 725,83 zł

Stopka

Skonfigurowana cena:
5 500,00 zł 4 583,33 zł

Cheyenne Hawk Spirit to totalnie wszechstronna maszynka, pozwalająca pracować w każdej technice. Szybkie bicie i ruch igły nie odbierają jej delikatności, większej niż w przypadku jej ‘siostry’, Cheyenne Thunder.

Hawk Spirit płynnie reaguje na zmieniające się krzywizny ciała i dobrze współpracuje z każdym rodzajem skóry, dzięki czemu nadaje się do wszelkiego rodzaju wzorów i części ciała. Ponadto, ergonomiczny uchwyt sprawia, że doskonale leży w ręku i pozwala się precyzyjnie prowadzić. Spirit pracuje bardzo cicho, zapewniając dodatkowy komfort, obniżając poziom stresu i wibracji.

Mała, lekka i uniwersalna: tatuowanie tą maszynką jest znacznie prostsze niż przy pomocy tradycyjnych narzędzi. Maszynka dostosowuje się do każdego ruchu, środowiska pracy i sytuacji. Wysoka jakość i najnowocześniejsza technologia pozwalają na osiągnięcie jeszcze doskonalszej głębi artystycznego wyrazu. Hawk Spirit pozwala na łatwy, wygodny i stabilny chwyt, dzięki czemu artysta jest w stanie optymalnie kontrolować swoją pracę w każdej sytuacji.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Hawk Spirit
  • Częstotliwość (ukłucia/s): 50 - 150
  • Skok: 2,5 mm
  • Napęd: Precyzyjny silnik 12 V DC
  • Napięcie znamionowe: 5 - 12 V DC
  • Wymiary: 110 x 75 x 25 (szer x wys x gł)
  • Waga (g): 110

Pakiet - maszynka, gryf oraz wybrany zasilacz. Gryfy Cheyenne dostępne w rozmiarach 21 mm i 25 mm, do wyboru także zasilacze PU1 lub PU2. Z tym pakietem dostępna także opcja zamówienia zasilacza iPower. Dodatkowo w pakiecie zamówić można stopkę Cheyenne.

Ochronę gryfu podczas pracy zapewniają folie ochronne Killer Ink.

UWAGA: Dla produktu obowiązuje 24-miesięczny okres gwarancji, realizowanej bezpośrednio u producenta, tj. w firmie Cheyenne.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

You might be interested in a cable?

Install Killer Ink Tattoo App Install