• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Cheyenne Hawk Spirit - zestaw: maszynka + rura + zasilacz, kolor: pomarańczowy

SKU CHE-SPI-FULL-ORN
Produkt niedostępny
Z
2 911,39 zł

Cheyenne Hawk Spirit to totalnie wszechstronna maszynka, pozwalająca pracować w każdej technice. Szybkie bicie i ruch igły nie odbierają jej delikatności, większej niż w przypadku jej ‘siostry’, Cheyenne Thunder.

Hawk Spirit płynnie reaguje na zmieniające się krzywizny ciała i dobrze współpracuje z każdym rodzajem skóry, dzięki czemu nadaje się do wszelkiego rodzaju wzorów i części ciała. Ponadto, ergonomiczny uchwyt sprawia, że doskonale leży w ręku i pozwala się precyzyjnie prowadzić. Spirit pracuje bardzo cicho, zapewniając dodatkowy komfort, obniżając poziom stresu i wibracji.

Mała, lekka i uniwersalna: tatuowanie tą maszynką jest znacznie prostsze niż przy pomocy tradycyjnych narzędzi. Maszynka dostosowuje się do każdego ruchu, środowiska pracy i sytuacji. Wysoka jakość i najnowocześniejsza technologia pozwalają na osiągnięcie jeszcze doskonalszej głębi artystycznego wyrazu. Hawk Spirit pozwala na łatwy, wygodny i stabilny chwyt, dzięki czemu artysta jest w stanie optymalnie kontrolować swoją pracę w każdej sytuacji.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Hawk Spirit
  • Częstotliwość (ukłucia/s): 50 - 150
  • Skok: 2,5 mm
  • Napęd: Precyzyjny silnik 12 V DC
  • Napięcie znamionowe: 5 - 12 V DC
  • Wymiary: 110 x 75 x 25 (szer x wys x gł)
  • Waga (g): 110

Pakiet - maszynka, gryf oraz wybrany zasilacz. Gryfy Cheyenne dostępne w rozmiarach 21 mm i 25 mm, do wyboru także zasilacze PU1 lub PU2. Z tym pakietem dostępna także opcja zamówienia zasilacza iPower. Dodatkowo w pakiecie zamówić można stopkę Cheyenne.

Ochronę gryfu podczas pracy zapewniają folie ochronne Killer Ink.

UWAGA: Dla produktu obowiązuje 24-miesięczny okres gwarancji, realizowanej bezpośrednio u producenta, tj. w firmie Cheyenne.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Z 96,00 zł 80,00 zł
Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
82,00 zł 68,33 zł
Zielone mydło Killer Ink - koncentrat - butelka 500ml
Zielone mydło Killer Ink - koncentrat - butelka 500ml
46,43 zł 38,69 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install