Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

ELECTRUM 240ml (8oz) Premium Tattoo Stencil Remover & Skin Prep - preparat do przygotowania skóry i usuwania wzoru

SKU ELECREMOVER-UK/240
Produkt niedostępny
107,00 zł 89,17 zł

NB: Uwaga, ten produkt może być wysyłany wyłącznie drogą lądową. Jeśli kupisz ten przedmiot w kasie dostępne będą tylko opcje dostawy standard.

Formuła preparatu do odkażania i usuwania szablonów Electrum Premium Tattoo Stencil Remover and Skin Prep jest idealna dla tatuatora i tatuowanego. Pozwala z łatwością naprawić pomyłki w rozmieszczeniu szablonów bez używania agresywnych środków chemicznych. Użyj przed naniesieniem szablonu, aby oczyścić i odtłuścić skórę. Zawiera wyciąg z krzewu herbacianego, silny środek antybakteryjny, zabijający szereg drobnoustrojów, wirusów i grzybów, a przy tym nie przesuszający skóry. Oczywiście świetnie pachnie!

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

RPG Click Ergo - kolor: Kryptonite
RPG Click Ergo - kolor: Kryptonite
983,00 zł 819,17 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install