• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Gryf aluminiowy Stigma-Rotary® Click z osłonką silikonową

SKU STIG-ALU-SOFTGRIP
Produkt niedostępny
Tylko %1 pozostał

Gryf do kartridży Stigma może być stosowany z wszystkimi kompatybilnymi maszynkami Stigma Hybrid lub dedykowanymi do kartridży maszynkami Stigma. Dla zwiększonej wygody pracy, gryf posiada zdejmowaną osłonę silikonową, dostępną w dwóch grubościach. W zestawie podstawowym uwzględniono dwie osłony, czerwoną i czarną, można zatem, jeśli tak preferujesz, zmienić jedną na drugą. Gryf waży zaledwie 55 g.

Gryfy do kartridży Stigma oraz igły modułowe Stigma zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników i w połączeniu ze sobą tworzą system podwójnej uszczelki, zapobiegając przeciekom tuszu do gryfu i maszynki. Igły modułowe Stigma są dzięki unikalnemu systemowi podwójnego uszczelnienia bezpieczniejsze niż jakiekolwiek inne dostępne na rynku. Wysuw igły można regulować, przekręcając gryf zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara lub w kierunku przeciwnym. Silikonowe gryfy typu click można sterylizować w autoklawie.

Gryf do kartridży Stigma dostępny jest także w wersji uniwersalnej, która pozwala używać systemu igieł modułowych Stigma z innymi maszynkami.

Wybierz odpowiedni rozmiar.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Nowość
Kartridże Stellar 2.0 Curved Magnum, taper długi - 20 szt.
Kartridże Stellar 2.0 Curved Magnum, taper długi - 20 szt.
Z 127,00 zł 105,83 zł
Tryskawka plastikowa, 500ml
Tryskawka plastikowa, 500ml
23,06 zł 19,22 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install