• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Igły do tatuażu Killer Ink Large Shader Round Magnum - 5 szt.

SKU 5LS-12RM
Produkt dostępny
Tylko %1 pozostał
Z 20,44 zł 17,03 zł

Pakiet 5 szt. sterylnych igieł do tatuażu Killer Ink Precision typu large shader - magnum round. Te igły w rozmiarze XXL świetnie nadają się do dużych wzorów typu tribal.

Igły Killer Ink Precision są wykonane z najwyższej jakości chirurgicznej stali nierdzewnej typu 304 i precyzyjnie zlutowane przy użyciu bezołowiowego lutu. Przyjrzyj się uważnie, a zauważysz, jak niezwykle starannie są wykonane. Swój połysk zawdzięczają temu, że przed sterylizacją tlenkiem etylenu poddawane są elektropolerowaniu. Inne igły o niskiej precyzji konfiguracji powstają z kiepskiej jakości stali i łączone są zawierającym ołów lutem, przez co są matowe, a ich użycie może być ryzykowne dla zdrowia.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Średnica mikroigły (mm): 0,35
  • Taper (mm): 2,0

Igły Killer Ink to precyzja, stabilna jakość i dokładność za każdym razem!

Teraz łatwiejsza kontrola jakości igieł dzięki naszej lupie z potrójną soczewką.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Golarki jednorazowe - 100 szt.
Golarki jednorazowe - 100 szt.
69,79 zł 58,16 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install