Dostępne opcje dostawy Express

Igły do tatuażu KWADRON 0,30MM LONG TAPER - Magnum - 50 szt.

SKU KW30MGLT
Produkt dostępny
Od 175,20 zł

Igły Kwadron bezsprzecznie należą do najlepszych na rynku.

Z dumą prezentujemy produkt najlepszy w swojej klasie, niedościgniony w porównaniu do wielu innych marek.

Każda konfiguracja to takie same piekielnie ostre, sprężyste igły o precyzyjnym szlifie, wzmocnione i zlutowane z najwyższą dokładnością.

90% rynku to igły ze zwykłej miękkiej stali, łatwo się wyginające i deformujące, których jakość lutowania także pozostawia wiele do życzenia. Ruch igły w dziobie generuje silne tarcie, którego nie jest w stanie znieść metal standardowych igieł. Tracą one ostrość, a co gorsza, uwalniają się z nich opiłki i pył metalowy, które dostają się pod skórę, powodując potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Efekty tatuowania są w związku z tym nie najlepsze, a proces gojenia wydłuża się do wielu tygodni.

Oferujemy idealnie skonfigurowane i polutowane igły najwyższej jakości. Gwarantujemy, że w każdej paczce każda sztuka będzie dokładnie tak samo doskonała, idealnie pogrupowane i ostre igły ułatwią niezmiernie pracę i pomogą osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty.

Jakość i niezawodność naszych produktów doceniło już wielu mistrzów tatuatorskiego fachu. Nie czekaj i już dziś wypróbuj igły, których używają najlepsi.

Dostępne w średnicach: 0,25, 0,30, 0,35, 0,40 mm; dostępne także w wariantach teksturowanych.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.