Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Jednorazowe rury do Cheyenne Hawk EGO HAWKFLOW - KOLOR NIEBIESKI - 15 szt.

SKU 15-HFLOW-HAWKGRIP-BLU
Produkt dostępny
175,20 zł 146,00 zł

Pakiet 15 szt. jednorazowych rur do igieł modułowych EGO HAWKFLOW w kolorze niebieskim; przeznaczone do użytku z maszynkami Cheyenne Hawk.

Jak dotychczas, na rynku nie było jednorazowych rur, których można by używać z maszynkami Cheyenne Hawk, a które jednocześnie oferowałyby pełną regulację. Ten produkt oferuje taką możliwość, wystarczy kilka ruchów śrubki, aby ustawić pożądaną głębokość igły; dzięki temu rury te można nazwać rewolucyjną propozycją w swojej klasie.

Gryfy rur HAWKFLOW są uformowane z niezwykle miękkiego , podobnego do silikonu tworzywa i zaprojektowane w sposób ergonomiczny, tak że bardzo wygodnie leżą w ręku. Rurka wewnętrzna i tylna wykonane są z wysokiej jakości oraz wytrzymałego plastiku ABS.

Dzięki prostocie działania systemu modułowego Cheyenne Hawk, na jeden tatuaż zużyjesz jedną rurę; igły różnych rozmiarów wymienia się kilkoma ruchami.

Każda rura pakowana jest indywidualnie w sterylny blister, więc całość jest w stu procentach jednorazowa.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
82,00 zł 68,33 zł
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Z 96,00 zł 80,00 zł
Szpatułki drewniane 100 szt.
Szpatułki drewniane 100 szt.
11,39 zł 9,49 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install