• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Jednorazowe rury do kartridży EGO BIOHAWK - KOLOR SZARY - 15 szt.

SKU 15-BIOHTUBE-GRY
Produkt niedostępny
131,40 zł 109,50 zł

Pakiet 15 szt. jednorazowych rur EGO BIOHAWK do igieł modułowych w kolorze szarym.

Rury EGO BIOHAWK to wysokiej jakości i klasy produkt, pozwalający używać igieł modułowych Cheyenne Hawk ze standardowymi maszynkami. Zostały zaprojektowane do pracy z dużej mocy, zaawansowanymi technicznie maszynkami rotacyjnymi, dość silnymi, aby obsłużyć igły modułowe.

Gryfy rur BIOHAWK są uformowane z niezwykle miękkiego , podobnego do silikonu tworzywa i zaprojektowane w sposób ergonomiczny, tak że bardzo wygodnie leżą w ręku. Rurka wewnętrzna i tylna wykonane są z wysokiej jakości oraz wytrzymałego plastiku ABS.

Dzięki prostocie działania systemu modułowego Cheyenne Hawk, na jeden tatuaż zużyjesz jedną rurę; igły różnych rozmiarów wymienia się kilkoma ruchami.

Każda rura posiada własny tłoczek; te zestawy pakowane są indywidualnie w sterylne blistry, więc całość jest w stu procentach jednorazowa.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Nowość
Kartridże Stellar 2.0 Curved Magnum, taper długi - 20 szt.
Kartridże Stellar 2.0 Curved Magnum, taper długi - 20 szt.
Z 117,00 zł 97,50 zł
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Z 96,00 zł 80,00 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install