Dostępne opcje dostawy Express
  • Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Kartridże Cheyenne Hawk Magnum Soft Edge - 10 szt.

SKU CHE-MAGSOFTEDGE
Produkt dostępny
Tylko %1 pozostał
Od 103,00 zł 85,83 zł

Tu dostępne wszystkie konfiguracje igieł Cheyenne HAWK typ soft edge magnum.

Igły modułowe Cheyenne Hawk pozwalają na błyskawiczną wymianę; każda posiada wewnętrzną membranę, utrzymującą tusz i krew z dala od mechanizmu gryfu. Mikroigły wysuwają się z obudowy pod naciskiem sprężynowego tłoka gryfu, a potem chowają, gdy nacisk ustępuje, pozwalając na łatwą i bezpieczną utylizację.

Igły modułowe Cheyenne Hawk są montowane ręcznie w fabryce w Niemczech i zanim zostaną wysterylizowane i zapakowane, przechodzą kilkustopniową, ścisłą kontrolę jakości.

Igły modułowe Cheyenne Hawk pozwalają na zmianę używanej konfiguracji w ciągu kilku sekund, dzięki czemu ułatwiają pracę, oferują oszczędność czasu, a więc i pieniędzy.

Wybierz żądany wariant.

UWAGA: Dla produktu obowiązuje 24-miesięczny okres gwarancji, realizowanej bezpośrednio u producenta, tj. w firmie Cheyenne.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.