• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy
Zabójcze zniżki na kartridże, tym większe, im więcej wydasz! Poznaj więcej szczegółów.

Kartridże Stigma-Rotary® Advanced - 10 szt. - STRAIGHT MAGNUM

Produkt dostępny
SKU 10-STIG-M1
Tylko %1 pozostał
94,50 zł Z 70,87 zł 59,06 zł

Igły modułowe Stigma zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Posiadają zewnętrzną uszczelkę, zapobiegającą przeciekom tuszu do gryfu i maszynki. W połączeniu z gryfami Stigma tworzą system podwójnej uszczelki, dzięki któremu igła hermetycznie scala się z gryfem w miejscu łączenia. Parasolkowaty kształt zapobiega rozpryskiwaniu się tuszu/płynów ustrojowych na ścianki igły. Ergonomiczny kształt kartridża pozwoli chwycić go wygodnie, jeśli tak wolisz - ręka umieszczona niżej niż zwykle zapewnia optymalną kontrolę nad ruchem igły.

Zewnętrzna uszczelka to również inna zaleta. Dzięki grubości i elastyczności gumowego tworzywa, z którego jest wykonana, uszczelka działa jako amortyzator, w naturalny sposób redukując o 5%~10% twardość bicia. To optymalna wartość nie tylko przy cieniowaniu, ale także przy rysowaniu linii. Odrobinę bardziej miękkie bicie sprawia, że cieniowanie jest bardziej płynne, a linie wyrazistsze niż przy bardzo twardym ustawieniu; to polepsza ogólną jakość tatuażu.

Nowoczesne rozwiązania czynią te kartridże bezpieczniejszymi niż jakiekolwiek inne, pozwalając na absolutną koncentrację na tatuowaniu i niczym więcej!

Czy kartridże Stigma są kompatybilne z gryfami typu Cheyenne/RPG Click? Nie, kartridże Stigma mają unikalną konstrukcję, kompatybilną wyłącznie z gryfami Stigma.

Czy mogę używać kartridży Stigma z maszynkami innymi niż Stigma? Tak, w zależności od konkretnego modelu maszynki istnieją różne opcje, które to umożliwiają. Stigma® stworzyła uniwersalny gryf wkręcany, który można łączyć z maszynkami typu Cheyenne lub Spektra; w nim głębokość wysuwu igły regulowana jest przez przekręcanie zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara lub w przeciwną stronę. Dostępne są również uniwersalne gryfy Stigma® z rurką tylną przeznaczoną do użytku w tradycyjnych uchwytach; także w ich przypadku głębokość wysuwu igły można regulować, przekręcając pierścień w kierunku ruchu wskazówek zegara lub w przeciwną stronę. Można ich używać łącznie z uniwersalnym adapterem rurki tylnej, co pozwoli połączyć gryf z uchwytem wkrętowym takim, jak w maszynkach typu Cheyenne czy Spektra.

Więcej kupujesz, więcej oszczędzasz!

Więcej Oszczędzasz
>500zł 50zł
>750zł 100zł/td>
>1000zł 150zł
 

Zniżka zostanie naliczona automatycznie w koszyku/przy kasie.

 

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
Z 8,76 zł 7,30 zł
120ml
Recovery Stencil Lock - Płyn do utrwalania wzoru
Z 59,00 zł 49,17 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install