• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Książka: „Black & Grey Tattoo”, komplet tomów 1-3 (Edition Reuss)

SKU BK-B-AND-G-SET
Produkt dostępny
683,00 zł 683,00 zł 438,00 zł 438,00 zł

Potężny, trzytomowy zestaw. 75 tatuatorów z całego świata. Duży format - 24,5 x 31,5 cm - i twarda oprawa. W sumie 1,008 stron! Tekst w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Ponad 860 barwnych fotografii. Ważący ponad 10kg zestaw umieszczony jest w solidnym pudełku i kuferku transportowym.

Tom pierwszy, „Chicano/Traditional” prezentuje tatuaż wierny swoim korzeniom - czasom, kiedy skórę znaczono, używając domowej roboty maszynek z silniczków do walkmanów i strun gitarowych maczanych w tuszu kreślarskim. Duch nurtu black&grey doskonale oddają fotografie współautora książki, Edgara Hoilla. Tom zawiera wybór najciekawszych dzieł sztuki wizualnej z komentarzami artystów i kolekcjonerów, a dopełniają go wywiady z Jackiem Rudym, „ojcem chrzestnym” nurtu black&grey oraz „cudownym dzieckiem” tatuatorskiej branży, Jesusem „Chueyem” Quintanarem. Ich historie i prace otwierają galerię tatuaży wykonanych przez innych pionierów tego nurtu, takich jak Freddy Negrete, Brian Everett, czy Mark Mahoney.

Tom drugi, „Dark/Horror” zgłębia temat osobistych demonów przelanych w rysunki na skórze. Paul Booth, którego często nazywa się „mrocznym rycerzem tatuażu”, mówi o niektórych z powodów, dla których ludzie decydują się na tego rodzaju tatuaże, a także o tym, w jaki sposób własne demony wpłynęły na jego twórczość. Innym aspektem jest hołd składany popkulturze. Tatuator Xu Zhicheng ze studia Tianzhilong Tattoo w Pekinie opowiada w wywiadzie o inspiracji, jaką dla jego wielkoformatowych mrocznych prac są filmy o wampirach; nie czerpie jej z osobistych lęków. Znajdziecie tu wszystko od skurczonych główek po Frankensteina, a nawet portrety sławnych tatuatorów zamienionych w zombie.

Tom trzeci, „Portrait/Photorealism” zawiera prace, które przenoszą na skórę fotografie lub fotorealistyczne grafiki. Pozostałe tomy również między innymi zawierają tego typu prace, ale ten koncentruje się właśnie na kompozycjach realistycznych, czy to portretach, krajobrazach czy motywach fantastycznych. Dwóch mistrzów nurtu, Bob Tyrrell i Andy Engel, mówią tu, w jaki sposób szlifowali swoje umiejętności i radzą, w jaki sposób inni mogą uczynić to samo. Wywiadom towarzyszą zdjęcia prac, które w branży cieszą się ogromną estymą i dowodzą, jak wielkie możliwości kryją się w niełatwej sztuce malowania na wymagającym płótnie, jakim jest ludzka skóra.

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Duży format: 24,5 cm x 31,5 cm
  • Tekst w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Install Killer Ink Tattoo App Install