• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Książka: „Blood Puddin”, Joe Capobianco

Produkt niedostępny
SKU SKBJC04
146,00 zł 146,00 zł

Czwarte wydawnictwo znanego artysty, Joe Capobianco. „Jak pierwsze trzy, także i ta publikacja zawiera zbiór moich grafik, tatuaży, szkiców. Tym razem jednak moim celem było wyraźne zdefiniowanie stylu „Capo Gal” i tego, co na swój użytek zacząłem nazywać pinupem w stylu „blood pudding”. Zawsze uwielbiałem klasyczne motywy pinup, czyli „cheesecake”, ale z biegiem lat moje dziewczęta zaczęły nabierać niepowtarzalnych cech charakterystycznych dla mojego stylu i robić się mroczniejsze. Tematyka z klasycznej ewoluowała w bardziej nowoczesną, niekiedy wręcz nieco krwawą i straszną. Ta książka pełna jest właśnie takich kobiet i dziewczyn.”

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • 21,5 x 28 cm
  • 128 stron
  • Oprawa miękka
Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
Taśma do owijania rur Killer Ink (50mm x 4,5m) - Black
Z 8,76 zł 7,30 zł
Kubeczki na farbę - 100 szt. (mix rozmiarów)
Kubeczki na farbę - 100 szt. (mix rozmiarów)
23,06 zł 19,22 zł

Opinie

Napisz własną recenzję
Install Killer Ink Tattoo App Install