• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Ręczniki Tattoo Pro-Wipes - DuPont Sontara Range - 100 szt.

SKU PROWIPE
Produkt dostępny
96,00 zł 80,00 zł

Tattoo Pro-Wipe od DuPont™ to doskonałe zastępstwo dla papierowych ręczników, które podniesie jakość Twojej pracy jako tatuatora. Hybryda tkaniny i papieru oferuje maksymalny komfort i wydajność.

Technologia DuPont™'s stworzyła Tattoo Pro-Wipe, nowy standard w tatuażu, który oszczędzi Twój czas i pieniądze. Dlaczego? Bo:

  • Zależnie od długości sesji, zużyjesz nawet 1-2 kawałki na klienta, redukując ilość generowanych odpadów!
  • Tattoo Pro-Wipe powstaje w sterylnym zakładzie produkcyjnym, gwarantując czystość, brak zanieczyszczeń biologicznych i mechanicznych.
  • Superwysoka chłonność. Pobiera więcej płynu niż kilka ręczników papierowych i zatrzymuje go wewnątrz, nie rozpadając się!
  • Nie drażni skóry, klienci docenią łagodniejsze wycieranie.
  • Bez paprochów i włókien, nie drze się i nie rozmaka. Żadnych więcej kawałków papieru wchodzących w igły i psujących pracę. Technologia DuPont™s stworzyła idealny ręcznik jednorazowy dla tatuatorów.
  • Tattoo Pro-Wipe pomoże także szablonom; opatentowana technologia tkaniny DuPont™'s - nie ściera pigmentów obecnych w szablonach ani płynów do ich przenoszenia, pomagając zachować szablon na dłużej.

Już dziś poznaj różnicę!

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Z 96,00 zł 80,00 zł
Hornet Honey Stencil - Płyn do przenoszenia wzoru, 250 ml
Hornet Honey Stencil - Płyn do przenoszenia wzoru, 250 ml
117,00 zł 97,50 zł
Wazelina Killer Ink 500ml
Wazelina Killer Ink 500ml
39,00 zł 32,50 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install